Polityka dotycząca zwrotów

Nasza Polityka dotycząca zwrotów stanowi część naszych Warunków sprzedaży i należy ją odczytywać w powiązaniu z nimi. Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej Polityki dotyczącej zwrotów w dowolnym momencie.

Część 2: POLITYKA DOTYCZĄCA ZWROTÓW

Nasza Polityka dotycząca zwrotów stanowi część naszych Warunków sprzedaży i należy ją odczytywać w powiązaniu z nimi. Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej Polityki dotyczącej zwrotów w dowolnym momencie.

1. POLITYKA DOTYCZĄCA ZWROTÓW

Nasza Polityka dotycząca zwrotów jest naprawdę prosta!

1.1 Po otrzymaniu produktu należy sprawdzić go możliwie jak najszybciej – zawsze przed pierwszym użyciem.

1.2 Przed podjęciem próby zwrócenia nam jakiegokolwiek produktu należy uzyskać numer zezwolenia na zwrot.

Prawo rezygnacji z zakupu.

1.3 Zdarzyło się to nam wszystkim – zamówiliśmy coś, a potem zdaliśmy sobie sprawę, że tego już nie potrzebujemy. Zamówienie można zwrócić w ciągu 14 dni, licząc od dnia po otrzymaniu produktu.

Jak zwrócić produkt?

1.4 Procedura jest bardzo prosta. Prosimy wykonać poniżej opisane czynności (prosimy przeczytać sekcję „Co zrobić, aby zwrócić nam produkt”).

Czy muszę zrobić coś jeszcze?

1.5 Każdy zwrócony produkt musi być nieużywany i w oryginalnym opakowaniu – w stanie, w którym został Panu/Pani dostarczony. Po otrzymaniu produktu prosimy w rozsądnym zakresie uważać na produkt przy jego przymierzaniu lub oglądaniu oraz zadbać o to, aby nie naruszyć żadnych plomb bezpieczeństwa ani oznaczeń.

2. OTRZYMANO NIEWŁAŚCIWY PRODUKT

2.1 Przepraszamy, jeśli otrzymał(a) Pan/Pani przez pomyłkę niewłaściwy produkt. Aby otrzymać zwrot pieniędzy lub nowy towar, zwrócony produkt musi być w takim samym stanie, jak w momencie dostawy.

2.2 Nie dzieje się tak często i pragniemy naprawić ten błąd możliwie jak najszybciej, więc prosimy powiadomić nas o tym w ciągu 14 dni od dnia otrzymania produktu. Jeśli zostaniemy powiadomieni po tym terminie, wówczas, zależnie od okoliczności, możemy nie być w stanie zwrócić pieniędzy lub zaoferować nowego produktu.

3. PRODUKT ZNISZCZONY, WADLIWY, NIEWŁAŚCIWY LUB BRAKUJĄCY

3.1 Przepraszamy, jeśli otrzymał(a) Pan/Pani produkt uszkodzony lub wadliwy. Rozumiemy, jak bardzo frustrująca jest taka sytuacja, więc chcemy ją naprawić możliwie jak najszybciej.

3.2 Jeśli uważa Pan/Pani, że produkt jest wadliwy, prosimy skontaktować się z nami. Należy dokładnie wyjaśnić, na czym polega wada i zrobić to możliwie jak najszybciej po jej stwierdzeniu, a my wówczas poinformujemy Pana/Panią, co należy zrobić. 3.3 Więcej informacji na temat Pana/Pani praw i dostępnych środków prawnych znajduje się w sekcji 17 naszych Ogólnych warunków sprzedaży.

4. PRODUKT NIE ZOSTAŁ DOSTARCZONY

Przepraszamy, jeśli nie otrzymał(a) Pan/Pani swojego produktu. Nie dzieje się tak często i pragniemy naprawić ten błąd możliwie jak najszybciej, więc prosimy powiadomić nas o tym w ciągu 21 dni od dnia otrzymania od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki produktu. Jeśli zostaniemy powiadomieni po tym terminie, wówczas, zależnie od okoliczności, możemy nie być w stanie zwrócić pieniędzy lub zaoferować nowego produktu.

5. PANA/PANI PRAWA

5.1 Nasza Polityka dotycząca zwrotów nie ma wpływu na przysługujące Panu/Pani prawa.

5.2 Aby uzyskać więcej informacji na temat swoich praw, prosimy odwiedzić witrynę rządu brytyjskiego: www.direct.gov.uk lub skontaktować się telefonicznie z Consumer Direct – finansowanym przez rząd serwisem doradczym dla konsumentów (tel. 08454 04 05 06).

6. CO ZROBIĆ, ABY ZWRÓCIĆ NAM PRODUKT

6.1 Aby zwrócić produkt, należy zarejestrować swój zwrot po zalogowaniu się na swoje konto tutaj, wybierając swoje zamówienie i klikając przycisk „Zwrot”, po czym zostanie Pan/Pani przeprowadzony(-a) przez cały proces. Zamiast tego można skorzystać z wzoru formularza anulowania zamówienia.

6.2 Po zgłoszeniu zwrotu przez Internet należy zwrócić nam produkt w ciągu 14 dni. Prosimy bezpiecznie zapakować produkt i sprawdzić, czy paczka zawiera wszystkie wymagane informacje.

6.3 Należy pamiętać, aby poprosić o pokwitowanie, które stanowi dowód wysłania. Dowód nadania nic nie kosztuje, ale bez niego możemy nie być w stanie dokonać zwrotu pieniędzy lub wysłać nowego produktu, gdyby produkt zaginął podczas transportu, co zdarza się rzadko.

6.4 Jeśli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, prosimy skontaktować się z nami przez swoje konto, za pośrednictwem internetowego centrum informacyjnego lub zadzwonić do nas pod numer 08001510754.

7. CO SIĘ STANIE, JEŚLI POPROSZĘ O WYMIANĘ PRODUKTU, ALE NIE BĘDZIE ON DOSTĘPNY?

7.1 Jeśli poprosi Pan/Pani o wymianę produktu, ale produkt ten nie będzie już dostępny, zwrócimy Panu/Pani pieniądze na rachunek karty kredytowej/debetowej lub konto PayPal, użytej(-go) do dokonania zapłaty za produkt.

7.2 Za produkt przyjęty, a następnie zwrócony ponosi Pan/Pani odpowiedzialność do momentu, w którym zostanie on dostarczony do naszego magazynu. Dlatego prosimy pamiętać, aby odesłać nam produkt, korzystając z firmy, która ubezpieczy go na pełną wartość.

8. CO ZROBIMY POTEM

8.1 Po przetworzeniu przez nas zwrotu otrzyma Pan/Pani e-mailem zawiadomienie.

8.2 Pieniądze za przyjęty zwrot zostaną zwrócone metodą, która została użyta do zapłaty za produkt. Prosimy pamiętać, że zwrot może potrwać od 3 do 5 dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt państwowych).

9. REKLAMACJE

9.1 Jeśli nie jest Pan/Pani zadowolony(-a) ze sposobu, w jaki dokonaliśmy zwrotu, wymiany lub naprawy produktu, prosimy przyjąć nasze przeprosiny. Pragniemy naprawić tę sytuację.

9.2 Prosimy skontaktować się z naszymi pracownikami obsługi klienta, dzwoniąc pod numer 08001510754, za pośrednictwem swojego konta lub pocztą na adres: Zyn Customer Service, The Stables Gadbrook Park, Rudheath, Northwich CW9 7RJ, U